W dniu, w którym celebrujemy święto nauki, Samorząd Uczniowski przygotował dla nauczycieli i swoich kolegów piękną akademię. W czasie przedstawienia można się było przekonać o tym, że uczniowie to doskonali obserwatorzy. Dostrzegli bowiem w swoich nauczycielach cechy, których oni sami może czasem nie widzą. Miło było wysłuchać pięknych słów o sobie. 👏
Po akademii Dyrektor Szkoły złożył życzenia wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły, ale również uczniom i ich rodzicom.
Nauczycielom podziękował za zaangażowanie i poświęcenie, które wkładają w kształtowanie przyszłych pokoleń. Życzył, by praca przynosiła satysfakcję, a każdy uśmiech ucznia był nagrodą za trud włożony w nauczanie.
Uczniom życzył, aby zdobywane wykształcenie otworzyło przed nimi drzwi do niezliczonych możliwości. By nauka stawała się dla nich źródłem radości i inspiracji do odkrywania świata. Przypomniał, że wiedza to najcenniejszy skarb, który mogą posiadać.
Rodzicom, pierwszym nauczycielom swoich dzieci, podziękował za tworzenie dzieciom pozytywnego środowiska do nauki, za budowanie motywacji, która ma ogromny wpływ na sukcesy dziecka i jego samopoczucie w szkole.
Pracownikom szkoły podziękował za to, że są zawsze blisko i służą pomocą każdemu.
Życzył, by to święto było okazją do refleksji nad wartością edukacji i relacji, które są tworzone w szkole. 🎓📝
Na koniec, w imieniu wszystkich rodziców, życzenia złożyła Rada Rodziców. Życzyła nauczycielom zadowolenia z wykonywanej pracy i samych wzorowych uczniów. 💐