Młodzieżowa Rada Gminy Gródek nad Dunajcem- wybory na lata 2024-2026 już 4 października 2024r.

Uchwałą Rady Gminy została powołana Młodzieżowa Rada Gminy Gródek nad Dunajcem (MRG), której Jednocześnie nadano Statut.

Rada będzie się składać z 16 Radnych Juniorów.

Wybory do MRG zostaną przeprowadzone w dniu 4 października 2024 r.

Uczniom i absolwentom Szkoły Podstawowej w Lipiu przysługuje 1 mandat, o który będą mogli ubiegać się uczniowie klasy 6 i klas starszych oraz absolwenci Szkoły, którzy do dnia wyborów nie ukończyli 18 lat (tj. urodzeni po dniu 04.10.2006 r.).

Wybory Radnego Juniora z Okręgu Nr 4 (SP Lipie) zostaną przeprowadzone w Szkole Podstawowej w Lipiu.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Lipiu zwraca się do Młodzieży z obwodu naszej Szkoły o zapoznanie się z załączonym Zarządzeniem Wójta i Uchwałą Rady Gminy wraz ze Statutem i szybkie podjęcie działań celem zgłoszenia naszych kandydatów.

Zarządzenie Wójta

Uchwała Rady Gminy Statut