MINIONY ROK SZKOLNY – 2023/2024 – JAKI BYŁ? 👩‍🎓 👨‍🎓

Egzaminy końcowe klasy 8

Już wkrótce … nowy rok szkolny, więc to ostatni moment żeby jeszcze raz rzucić okiem wstecz i przypomnieć sobie co nas dobrego spotkało w minionym roku szkolnym.
Dzisiaj o egzaminach końcowych klasy 8. Wyniki tych egzaminów odegrały bardzo ważną rolę w staraniach naszych absolwentów aby dostać się do wymarzonych szkół średnich. Bardzo cieszymy się, że nasi uczniowie ponownie osiągnęli tak wysokie wyniki na egzaminach. Warto wspomnieć, że po raz kolejny wyniki naszych uczniów należały do grupy kilku procent najwyższych wyników w całej Polsce.
Naszym kolejnym absolwentom życzymy porównywalnych osiągnięć. Z pewnością dołożymy wszelkich starań aby wspólnie osiągnąć taki sukces.
W załączonym pliku, prezentujemy wyniki egzaminów (podane w %-ch) naszych tegorocznych absolwentów i porównanie z wynikami innych szkół.
Jak widać, warto uczyć się w Szkole Podstawowej w Lipiu! 😊