POWSPOMINAJMY …⛵ ⚓ 🐟

Powoli wybrzeże wypełnia się śladami naszych stóp. Chociaż zwiedzamy różne miejsca w Polsce to jednak morze wygrywa w rankingu ulubionych kierunków podróży. Tym razem swoje kroki skierowaliśmy do miejscowości Chłapowo. Stamtąd mieliśmy doskonałą bazę wypadową w różnych kierunkach, a szczególnie na plażę, która była tuż za ogrodzeniem. Najbliższe Władysławowo zwiedziliśmy jeszcze w dniu przyjazdu. Zachwyciło nas to nadmorskie miasteczko i często później tutaj spacerowaliśmy. Plażą to ok 2 km, a że pogoda cały czas dopisywała, chętnych na pieszą wędrówkę nie brakowało.

Odkąd zaczęliśmy podróżować po Polsce pociągiem, ten środek lokomocji przeważa w naszych podróżach. I tak pociągiem odwiedziliśmy Redę, by popływać w Aquaparku, pojechaliśmy do Gdyni by zobaczyć cumujące w porcie statki, a szczególnie słynny Dar Pomorza i polski niszczyciel ORP „Błyskawica”. Stamtąd udaliśmy się do Sopotu by pospacerować po najdłuższym molo nad Morzem Bałtyckim.

Po raz kolejny musimy stwierdzić, że czas nad morzem chyba płynie szybciej. Tydzień minął błyskawicznie. Chociaż zmęczeni, ale pełni wrażeń wróciliśmy do domu, gdzie już czekali na nas stęsknieni rodzice.

A zdjęcia??? Chciałoby się wstawić wszystkie……🤷‍♀️🤷