POŻEGNANIE 8-KLASISTÓW 🎓 🎓 🎓

Każde zakończenie roku szkolnego niesie ze sobą wiele emocji, ale pożegnanie klasy ósmej to moment wyjątkowy. To czas, kiedy młodzi ludzie stają na progu nowego etapu życia, pełni dojrzałości i gotowi na wyzwania. Uroczystość zakończenia szkoły jest nie tylko zamknięciem pewnego rozdziału, ale także otwarciem drzwi do nowych możliwości.
Naszą szkołę żegnali dzisiaj młodzi, dojrzali i gotowi na nowe wyzwania uczniowie. Z dumą patrzymy na ich osiągnięcia. Wspominamy czasy, gdy pokonując strach i własne słabości starali się osiągnąć jak największe sukcesy.
Przez lata dostarczali nam wielu pięknych chwil, które na długo zostaną w naszej pamięci. Ich zaangażowanie i praca były też inspiracją dla wielu młodszych kolegów.
Podczas dzisiejszej części artystycznej pokazali swoje nowe talenty i umiejętności. Z aktorskim zacięciem przedstawili przygotowany program, który co chwilę przerywany był salwami śmiechu. To doskonały sposób, choć łza kręci się w oku, aby się pożegnać.
„Zakończenie szkoły to nie koniec, lecz początek nowej drogi” – Te słowa powtarzały się zarówno w tekstach uczniów, jak i przemówieniu pana Dyrektora. Tymi słowami żegnała ich również wzruszona wychowawczyni.
Życzymy Wam wszystkiego najlepszego na przyszłość!