„SZKOŁY SZKOŁOM” – BEZPOŚREDNIA POMOC SZKOŁOM I PLACÓWKOM DOTKNIĘTYM POWODZIĄ

Ruszyła zainaugurowana przez MEN akcja bezpośredniej pomocy szkołom poszkodowanym w powodzi pod hasłem „Szkoły szkołom”. Nasza Szkoła włącza się w tą akcję i w najbliższych dniach w szkole będą zbierane rzeczy, które szkoły i przedszkola z Dolnego Śląska, Śląska i Opolszczyzny wskazały za najbardziej potrzebne.
Przygotowana pomoc zostanie przetransportowana do wybranej szkoły we współpracy z MEN. Na tą chwilę potrzebę udzielenia pomocy zgłosiło 26 szkół ale należy spodziewać się, że jeszcze ich przybędzie. Warto dodać, że pomoc potrzebna jest już, więc będziemy się śpieszyć.
W załączonym pliku podane są artykułu najczęściej wymieniane przez powodzian. Ponad 20 lat temu kiedy nas dotknęła katastrofalne powódź, spotkaliśmy się z licznymi dowodami solidarności potwierdzonej potrzebnym wsparciem materialnym.
Dzisiaj to my mamy szansę okazać serce tym, którzy potrzebują pomocy.