AKTYWNIE I WESOŁO, CZYLI MIKOŁAJKOWY WYJAZD NA LODOWISKO!

Prezentów nigdy dość, dlatego w  dniu 05 grudnia 2022 r. dla chętnych uczniów klas IV – VIII zorganizowany został mikołajkowy wyjazd na kryte lodowisko do Chełmca koło Nowego Sącza. Celem wyjazdu była promocja aktywności fizycznej, propagowanie różnych form rekreacji oraz integracja grupy. Uczniowie mieli okazję  poprawić swoją technikę jazdy na łyżwach pod czujnym okiem swoich opiekunów. Mogliśmy obserwować wzloty i upadki nowicjuszy i zaawansowanych łyżwiarzy. Zawsze towarzyszył wszystkim uśmiech. Aktywnie spędzony czas połączony z dobrą zabawą sprawił uczestnikom wyjazdu wiele radości i dostarczył niezapomnianych wrażeń. Wspólnie spędzony czas minął szybko i radośnie, a uczniowie przesyłają podziękowania dla …Św. Mikołaja.

Taki wyjazd to nie tylko ogromne korzyści dla zdrowia, ale również mnóstwo frajdy! Należy go koniecznie powtórzyć!

(tekst B. Opiło)