Aleksandra Surdziel i Szymon Matusik złotymi medalistami mistrzostw gminy !

W Szkole Podstawowej w Rożnowie rozegrano gminne zawody tenisa stołowego szkół podstawowych. Stawką zawodów, rozegranych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (rocznik 2008 i 2009), były tytułu indywidualnych mistrzów gminy i kwalifikacje do zawodów strefowych, czyli międzygminnych.
Szkołę Podstawową w Lipiu reprezentowali:
– dziewczęta: Wiktoria Bomba, Emilia Porębska i Aleksandra Surdziel z klasy 8 oraz Anna Kogut z klasy 7
– chłopcy: Jakub Basta, Krystian Hadała, Szymon Matusik i Piotr Turek z klasy 7.
W zawodach uczniowie naszej Szkoły spisali się wybornie, stając na najwyższym stopniu podium tak w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Wywalczyli też 4 kwalifikacje do zawodów strefowych a także miejsca rezerwowych w obydwu kategoriach.
Wśród dziewcząt bezkonkurencyjna okazała się Aleksandra Surdziel a wśród chłopców Szymon Matusik. Oboje wywalczyli też awanse do zawodów strefowych. Miejsca w reprezentacji gminy wywalczyli sobie ponadto: Anna Kogut i Jakub Basta a zawodnikami rezerwowymi będą Wiktoria Bomba i Piotr Turek.
Gratulujemy całej drużynie i życzymy powodzenia w następnych etapach rozgrywek !
Z. Opiło