IGRZYSKA DZIECI – Trzy medale i 5 awansów młodszych tenisistów Paulina Bomba i Kacper Porębski mistrzami gminy ! Gabrysia Nędza – wicemistrzynią !

Rozpoczęły się Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym indywidualnym. W zawodach rywalizują dzieci z rocznika 2010 i młodsze (rocznik klasy 6 i młodsi). Rywalizacja rozpoczęła się od zawodów gminnych z których najlepsi uzyskali awans do zawodów strefowych, czyli międzygminnych.
Pierwszy etap rozgrywek był bardzo udany dla uczniów naszej szkoły, którzy z zawodów wrócili z 3 medalami i wywalczyli 5 awansów do zawodów strefowych.
W kategorii dziewcząt bezkonkurencyjna okazała się Paulina Bomba z klasy 5 a wicemistrzostwo gminy wywalczyła Gabriela Nędza z klasy 4. Natomiast wśród chłopców zwyciężył Kacper Porębski z klasy 7. Medaliści wywalczyli zapewnili sobie miejsce w reprezentacji gminy na zawody strefowe. Poza medalistami awans do zawodów strefowych wywalczyli również: Eryka Domek z klasy 4 i Wiktor Pancerz z klasy 5 a Maja Stanek z klasy 5 została zawodniczką rezerwową.
Na zawodach gminnych, Szkołę reprezentowali:
Dziewczęta: Paulina Bomba i Maja Stanek z klasy 5, Gabriela Nędza, Eryka Domek i Magdalena Bomba z klasy 4 oraz Barbara Sromek z klasy 3
Chłopcy: Kacper Porębski z klasy 7, Wiktor Pancerz i Daniel Basta z klasy 5, Ignacy Michalik z klasy 4 oraz Filip Matusik z klasy 3.