JASEŁKA I WIGILIA SZKOLNA

Piątek 20 grudnia ubiegłego roku. był dla wszystkich w naszej szkole dniem pełnym refleksji i wzruszeń, a to za sprawą zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Ten wyjątkowy czas zapoczątkowały jasełka przygotowane przez panie Małgorzatę Smaga i Krystynę Kantor, w których udział wzięły przedszkolaki oraz uczniowie klas 1-4. Po tak wzniosłym przedstawieniu przyszedł czas na życzenia, które wszystkim złożył Dyrektor szkoły Pan Zygmunt Opiło, ale także każdy sobie indywidualnie podczas łamania się opłatkiem (z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego). Na koniec tak uroczystego i pełnego atmosfery świątecznej dnia cała społeczność szkolna zasiadła do wspólnego obiadu wigilijnego przygotowanego przez członków Rady Rodziców.