Jasełka

Święta Bożego Narodzenia nadchodzą wielkimi krokami. Zewsząd możemy usłyszeć kolędy, zobaczyć przepięknie przystrojone domy czy sklepy. Ten magiczny czas oczekiwania czuć już chyba w każdym domu, a dzisiaj mogliśmy go również poczuć w naszej szkole. W przygotowanym przez panie Beatę Jabłońską oraz Mariolę Ruchała przedstawieniu jasełkowym, uczniowie klas 4-8 przedstawili wydarzenia z narodzin Pana Jezusa. Wydarzenia te przeplatane były znanymi wszystkim przepięknymi kolędami, które z małymi aktorami zaśpiewaliśmy wszyscy.
Na koniec jak zawsze kilka słów od siebie przekazał Pan Dyrektor. Przede wszystkim życzył wszystkim zgromadzonym, jak i ich rodzinom zdrowych i spokojnych świąt oraz samych pomyślności w nadchodzącym roku.
Po części artystycznej cała społeczność szkolna zebrała się, aby złożyć sobie nawzajem życzenia świąteczne i, jak tradycja nakazuje, połamać się opłatkiem, a następnie zasiąść do wspólnej wieczerzy wigilijnej.