Kiermasz świąteczny

Ukształtowała się w naszej szkole piękna tradycja. W dniach 19 do 21 grudnia kolejny już raz został zorganizowany w naszej szkole misyjny kiermasz świąteczny, podczas którego można było nabyć pyszne ciasta, rogaliki, pierniki, kartki, bombki i inne przepiękne ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów, rodziców i nauczycieli naszej szkoły. Celem było uzbieranie pieniędzy na zapewnienie kolejnemu dziecku z Ugandy szansy na godne życie. W ramach współpracy z Salezjańskim Ośrodkiem Misyjnym w Warszawie dokonamy kolejnej adopcji na odległość, której celem jest zapewnienie chłopcu z ulicy miasta Kalm edukacji, wyżywienia wychowania w ośrodku misyjnym. Ukończenie szkoły umożliwi mu zdobycie pracy i zapewnienia sobie i rodzinie godnego życia. Kiermasz jest wspólnym dziełem całej społeczności szkolnej, co w bliskości Świąt Bożego Narodzenia jeszcze bardziej ukazuje wartość pomocy innym.
Wszystkim, którzy włączyli się w organizację kiermaszu oraz wspomogli naszą akcję charytatywną –serdecznie dziękujemy !

B. Opiło i B. Jabłońska