Konkurs recytatorski dla przedszkolaków

24 lutego, dokładnie w tłusty czwartek, w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gródku nad Dunajcem odbył się konkurs recytatorski dla przedszkolaków z naszej gminy.  Maluchy próbowały swoich sił recytując wiersze z repertuaru znanej i lubianej poetki dziecięcej – Doroty Gellner. Ich umiejętności oceniało trzyosobowe jury, w składzie – wicewójt Edyta Brongiel, nauczyciel – bibliotekarz Katarzyna Marchacz i nauczyciel – bibliotekarz Barbara Soboń – Dumana, a następnie wyłoniła zwycięzców.

Naszą szkołę reprezentowali Bianca Ziemnik – Cerba, która zdobyła II miejsce oraz Wojciech Basta.

Brawa i szczególny wyraz podziwu należą się jednak wszystkim uczestnikom, gdyż poziom był bardzo wysoki, a stres dawał się we znaki.