Paulina Bomba i Gabrysia Nędza mistrzyniami, Kacper Porębski i Wiktor Pancerz wicemistrzami gminy !

W Gródku nad Dunajcem, w zawodach rozgrywanych w ramach Igrzysk Dzieci rywalizowały szkolne drużyny tenisa stołowego dziewcząt i chłopców z rocznik 2010 i młodsi.
W zawodach świetnie zaprezentowali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Lipiu którzy z gminnych zawodów wrócili z pucharami, medalami a także z awansami do kolejnego szczebla rozgrywek !
Drużyna dziewcząt z Lipia w składzie: Paulina Bomba z klasy 5 i Gabriela Nędza z klasy 4 – wywalczyła Mistrzostwo Gminy (!) natomiast drużyna chłopców – Kacper Porębski z kl. 7 i Wiktor Pancerz z klasy 5 została wicemistrzem Gminy.
Zajmując 1 i 2 miejsce, obydwie drużyny wywalczyły sobie awans do zawodów strefowych w których rywalizują najlepsze drużyny gmin: Gródek nad Dunajcem, Grybów, Korzenna i miasta Grybów.