Pożegnania przyszedł czas…

 

Jak co roku tradycyjnie dzień przed oficjalnym zakończeniem roku szkolnego, klasa 8 pożegnała się ze swoją Szkołą, koleżankami i kolegami klas młodszych oraz ze swoimi nauczycielami. Każde rozstanie i pożegnanie niesie ze sobą wzruszenie i emocje, a kiedy nasze szkolne mury opuszczają naprawdę zgrane klasy, w niejednym oku łezka się zakręci…

Pożegnanie uświetnił przygotowały wspólnie z wychowawcą – Panią Mariolą Ruchała występ artystyczny odwołujący się do swoich początków w szkole, ale także do czasów edukacji zdalnej której naszym ósmoklasistom dane było doświadczyć.

Nie zabrakło oczywiście w tym wszystkim podziękowań, jakie należały się Rodzicom oraz Nauczycielom za trud włożony w wychowanie i edukację oraz opiekę i pomocną dłoń. Bardzo miłą „niespodzianką” dla naszych absolwentek było pożegnanie ich przez uczniów klasy 7. Młodsi koledzy życzyli samych sukcesów na, można rzec, nowej drodze życia, a na pamiątkę wręczyli urocze pluszowe misie, które z pewnością były ślicznym gestem przyjaźni i życzliwości.

Na zakończenie kilka słów do zgromadzonych wygłosił Dyrektor Szkoły – Pan Zygmunt Opiło. W pięknych słowach i z sentymentem przywołał całą drogę klasy ósmej od przedszkola do obecnej chwili i również życzył mnóstwa szczęścia i powodzenia w drodze do dorosłego życia i w życiu dorosłym. Podziękował również Rodzicom za życzliwą i pełną kultury współpracę oraz nauczycielom zaangażowanym w realizację całego procesu dydaktyczno-wychowawczego, co w konsekwencji poskutkowało wysokimi wynikami w nauce , wysoką kulturą osobistą i bez wątpienia dobrym przygotowaniem naszych absolwentów do „zdobywania świata”.

Wiemy, że „wypuszczamy” z naszej Szkoły osoby dobrze przygotowane do kontynuacji nauki w szkołach średnich i wierzymy, że będziemy mogli być z nich dumni gdy już zakończą swoją edukację.

Życzymy Wam powodzenia na dalszej drodze edukacji i samych sukcesów na przyszłość