Wielkie gratulacje dla Wiktorii ­čąç

Temat wody i jej oszcz─Ödzania jest wpajany dzieciom ju┼╝ od najm┼éodszych lat – zar├│wno te ma┼ée, jak i te du┼╝e wiedz─ů jak wa┼╝ne jest oszcz─Ödzanie wody i nie jest to wiedza nie maj─ůca zastosowania w praktyce. O tym jak wielka jest to ┼Ťwiadomo┼Ť─ç przekonali┼Ťmy si─Ö po og┼éoszeniu wynik├│w konkursu w┼éa┼Ťnie o tej tematyce przez wodoci─ůgi Dunajec Sp. z.o.o.
Z okazji Dnia Wody, kt├│ry obchodzili┼Ťmy 22 marca w/w sp├│┼éka zorganizowa┼éa konkurs plastyczny dla uczni├│w wszystkich szk├│┼é z gminy. Uczniowie mieli poruszy─ç wyobra┼║ni─Ö i wykorzystuj─ůc ukryte w sobie talenty plastyczne przedstawi─ç plakat na jeden z podanych temat├│w: „Dlaczego nale┼╝y oszcz─Ödza─ç wod─Ö?ÔÇŁ i ÔÇ×Jak oszcz─Ödza─ç wod─Ö?”. Odzew by┼é spory, bo sp┼éyn─Ö┼éy dok┼éadnie 162 prace, w kt├│rych dzieciaki wykorzysta┼éy przer├│┼╝ne znane im techniki plastyczne do przedstawienia swojej wizji na zadane pytania.
Nas szczeg├│lnie cieszy fakt, ┼╝e w┼Ťr├│d os├│b, kt├│rych praca zdoby┼éa uznanie, znalaz┼éa si─Ö uczennica klasy 5 – Wiktoria Czuba kt├│ra w kategorii II, uczniowie klas IV-VI otrzyma┼éa I miejsce.
Wielkie gratulacje dla Wiktorii i ┼╝yczymy dalszych sukces├│w (nie tylko plastycznych ­čÖé )