Wycieczka szkolna

Jako że od kilku dni pogoda nas rozpieszcza iście słoneczną aurą i zachęca do aktywności na świeżym powietrzu, nasi uczniowie nie mogli z niej nie skorzystać.
W ubiegłą środę uczniowie z naszej szkoły wspólnie z wychowawcami wyjechali do Indiańskiej Wioski znajdującej się w Zalasowej (niedaleko Tarnowa). Po miłym przywitaniu przez gospodarzy zostaliśmy zaproszeni do jednego z tipi w celu zapoznania się z historią Indian i obejrzenia przeróżnych atrybutów tj. broni, ubrań, zabawek czy instrumentów muzycznych. Jednak opowieści Wodza nie były jedyna atrakcją. Uczniom przede wszystkim przypadła do gustu część, w której mogli poćwiczyć strzelanie z łuku do celu, rzucanie lotkami czy … polowanie na bizona.
Komentarze zadowolonych uczniów, że jednak było za krótko mówią same za siebie i pokazują jak bardzo dzieciaki tęskniły za normalnością.