Dzień Babci i Dziadka

Jak co roku w styczniu, nasza szkołę odwiedzili szczególni goście – Babcie, Dziadkowie, a nawet Prababcie naszych uczniów. Na specjalne zaproszenie przybyli dokładnie w środę 16 stycznia po godz. 12.
Na początek swoje talenty aktorskie zaprezentowały przedszkolaki i uczniowie klas 1-4, których przygotowały panie Małgorzata Smaga i Krystyna Kantor. Po wzruszającym przedstawieniu ksiądz Andrzej Dźwigaj, w imieniu Dyrektora szkoły Pana Zygmunta Opiło, przekazał wszystkim zgromadzonym życzenia z okazji ich święta oraz jednocześnie prosił Babcie i Dziadków o pomoc swoim dzieciom w wychowaniu najmłodszego pokolenia.
Na sam koniec tak pięknego i wzniosłego dnia nasi mili Goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek , podczas którego usłyszeli wiele pięknych życzeń od swoich wnucząt.