MIKOŁAJKI

Grudzień to magiczny czas i każdemu przede wszystkim kojarzy się z prezentami. 🎁 Uczniom naszej szkoły również. Dzięki temu, że przez cały rok dzielnie starali się słuchać rodziców i nauczycieli, teraz zostali nagrodzeni. 7 grudnia najmłodszym uczniom Mikołaj zafundował wizytę w Bajkolandzie w galerii Trzy Korony. 🥳 Tam, po intensywnej zabawie, spotkali się z nim i zaśpiewali mu piosenkę, jako prezent i podziękowanie za odwiedziny. Uwieńczeniem tego dnia była wizyta w McDonald, bo w końcu wycieczka bez „maka” to nie wycieczka. Z kolei dla starszych uczniów, w nagrodę za grzeczne zachowanie, Mikołaj przygotował bilety na lodowisko. ⛸ Wybrali się tam 13 grudnia. W rytm muzyki wszyscy bawili się wyśmienicie. Największą frajdę mieli chyba ci, którzy wcześniej nie mieli możliwości jeździć na łyżwach.
Zobaczcie, ile radości można czerpać ze wspólnej zabawy. Czy potrzeba czegoś więcej? 🥰
Uważamy, że tegoroczne prezenty mikołajowe były naprawdę trafione. 🎅 🎅 🎅