WIGILIA 2023

Czwartek, 21 grudnia, był dla społeczności naszej szkoły dniem wyjątkowym. 🎄Uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz rodzice spotkali się na szkolnej wigilii. I choć uroczystość ta w Szkole Podstawowej w Lipiu ma kilkudziesięcioletnią tradycję, co roku wzbudza te same emocje wzruszenia, radości, szczęścia. Tym razem było tak samo! 😍 Niesamowite przeżycia zapewnili nam uczniowie, przedstawiając sceny, ukazujące pracę aniołów przygotowujących się na Boże Narodzenie. 👼👼🏻 Po przedstawieniu głos zabrał Dyrektor Szkoły, składając wszystkim świąteczne życzenia. Spotkanie zakończyło się dzieleniem opłatkiem oraz wspólną „wieczerzą wigilijną”, przygotowaną przez rodziców.
Tak przygotowani czekamy na ten właściwy moment Narodzenia Pana i przeżywanie Świąt w gronie rodzinnym. 😇😇😇