Pomoc dla Wiktorka, Jasia i Kajetana …

Ostatnim czasem nie sposób było nie usłyszeć o zbiórce pieniędzy na chłopaków z naszej gminy – Wiktorka Krokowskiego oraz dwóch braci Jasia i Kajetana Siedlarza, którzy ze względu na stan zdrowia bardzo potrzebują finansowego wsparcia. W niemal każdym sklepie i w każdej szkole wystawione były skarbonki, do których chętni mogli wrzucać datki. Tak też było i w naszej Szkole. Akcję pomocy w naszej szkole przeprowadzał i czuwał nad jej prawidłowym przebiegiem – wolontariat na czele z opiekunem Panią Barbarą Bednarek – Opiło. Do zebranych do puszki datków Uczniów, Rodziców i Nauczycieli dołożono również pozostałe środki z przeprowadzonej w Szkole w okresie bożonarodzeniowym akcji „Adopcja na odległość”, co dało łącznie kwotę 800 zł.

Zebrane środki, stanowiące „cegiełkę” środowiska naszej Szkoły na leczenie i rehabilitację chłopców przekazano na ręce przedstawiciela Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Gródku nad Dunajcem – organizatora całej akcji

Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy za ich Dar Serca !

B. Opiło, Z. Opiło