POMOC UKRAINIE – pierwsza partia darów przekazana

Nie trzeba było długo czekać na reakcję młodzieży i rodziców naszej Szkoły oraz innych mieszkańców naszej okolicy, na prośbę o pomoc dla ofiar wojny w Ukrainie. Przez pierwsze dwa dni zbiórki, zebrano pokaźną ilość środków higieny osobistej, środków opatrunkowych, produktów chemii gospodarczej, zabawek dla dzieci ale także żywność, koce itp. Wśród zebranych rzeczy można było też dostrzec leki przeciwbólowe, powerbank czy też zestawy baterii.
Jak na taki krótki czas zbiórki, było tego sporo. Wszystkie zebrane rzeczy zostały przewiezione do gminnego punktu zbiórki zlokalizowanego w budynku straży pożarnej w Gródku nad Dunajcem i po przepakowaniu większość z nich pojechała już do zaprzyjaźnionej z gminą Gródek nad Dunajcem gminy Solonka w Ukrainie.
Zbiórka się nie kończy. Kolejne zebrane rzeczy będą przekazywane do gminnego banku darów i zostaną rozdysponowane wg potrzeb.
W obecnej sytuacji każda pomoc, każdy dar serca, to nasz dowód solidarności z tymi, których tak okrutnie doświadczył „los”.
       Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba