Igrzyska Młodzieży Szkolnej – TRZY MEDALE MISTRZOSTW GMINY DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W LIPIU

W Rożnowie, w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym rocznika 2007-2008. W turnieju bardzo dobrze spisali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Lipiu którzy, można by rzec , zdobyli wszystkie medale…
No, może nie tak wszystkie ale z zawodów wrócili z medalami w kolorze złotym, srebrnym i brązowym.
W turnieju chłopców mistrzostwo gminy wywalczył Bartosz Matusik a ze srebrnym medalem z zawodów wrócił jego szkolny kolega – Michał Piszczek. Natomiast w turnieju dziewcząt trzecie miejsce wywalczyła Paulina Wójs (wszyscy z klasy 8 ) .
Ponadto w gminnej rywalizacji w/w kolegów dzielnie wspierali: Wiktoria Bomba z klasy 7 i Monika Pancerz z klasy 8.
Cała „medalowa” trójka wywalczyła awans do zawodów strefowych (4 gminy) na których będą walczyć o awans do finału powiatowego.
Powodzenia !