PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

Pierwszy dzień wiosny powoli dobiega końca, więc czas na krótkie podsumowanie tego, jak wszyscy uczniowie w naszej szkole ten szczególny dzień uczcili. Każdy, co było pomysłem Samorządu Uczniowskiego, ubrany był dzisiaj na zielono lub kolorowo, dzięki temu zrobiło się już od rana naprawdę wiosennie.
Dbając o tradycję i oczywiście środowisko, uczniowie klas 0-3 przynieśli przygotowane w domach wspólnie z Rodzicami przepiękne eko-marzanny, które, notabene, zachwycały chyba oko niejednego. Następnie wraz ze starszymi klasami wspólnie pożegnali zimę i powitali wiosnę przy ich paleniu.
Po tych, niewątpliwie, dla niektórych wielkich przeżyciach przyszedł czas na „legalne wagary” 😄pod okiem opiekunów, na których każdy starał się wyszukać pierwszych oznak wiosny, co chyba się udało…