UCZNIOWIE SP LIPIE W FINAŁACH POWIATOWYCH !

Bardzo dobrze spisali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Lipiu w strefowych (międzygminnych) zawodach tenisa stołowego.
W rozegranych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (rocznik 2007 i 2008) w Białej Niżnej zawodach, naszą gminę reprezentowali: Paulina Wójs, Michał Piszczek i Bartosz Matusik (wszyscy z kl. 8 ). Cała trójka zajęła czołowe miejsca i w komplecie awansowała do finału powiatowego a najlepiej w zawodach zaprezentował się Bartosz Matusik, który wywalczył 2 miejsce.
Natomiast w ramach Igrzysk Dzieci (rocznik 2009 i młodsi), w Gródku nad Dunajcem rozegrano strefowe zawody drużyn tenisa stołowego dziewcząt i chłopców. W zawodach bezkonkurencyjna okazała drużyna dziewcząt z Lipia natomiast zespół chłopców wywalczył drugie miejsce. Obydwie drużyny uzyskały awans do finału powiatowego.
Zespoły SP Lipie wystąpiły w składach:
Dziewczęta – Aleksandra Surdziel (kl.7), Paulina Bomba (kl.4) i Anna Kogut (kl.6)
Chłopcy – Szymon Matusik i Kacper Porębski (obaj z kl. 6)
Gratulujemy !