Pożegnanie klasy 8

„Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę” – takie słowa przewodnie towarzyszyły dzisiaj i być może będą towarzyszyć naszym uczniom z klasy ósmej, którzy pożegnali się z nami. Na wzruszającym i pełnym emocji przedstawieniu przygotowanym wspólnie ze swoim wychowawcą – Panią Mariolą Ruchała, ukazali codzienne perypetie w szkolnych murach w sposób bardzo humorystyczny, aczkolwiek momentami bardzo prawdziwy.
Po części artystycznej przyszedł czas na przemówienie Dyrektora szkoły, Pana Zygmunta Opiło. W pięknych słowach opowiedział on o niełatwej drodze, jaką przez ostatnie lata przeszli ósmoklasiści, kiedy to na przykład przyszło im pracować w czasach epidemii. Podkreślił także, że każdy rodzaj wzruszenia, jaki towarzyszył w tym szczególnym dniu naszym uczniom, utwierdził nas w przekonaniu, że są oni w stu procentach przygotowani do dalszej drogi, ponieważ nie boją się okazywać uczuć.
Życzymy Wam wszystkiego dobrego na kolejnym etapie życia i przytaczając słowa Dyrektora, pamiętajcie, że zawsze możecie odwiedzić nasze szkolne mury 🙂