Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Wczoraj w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Dzień ten tradycyjnie rozpoczął się od Mszy Św. w kościele parafialnym w Siennej. Potem uroczystość przeniosła się do szkoły, gdzie na uroczystym apelu Dyrektor wręczył świadectwa wszystkim uczniom klasy 8 oraz uczniom, którzy otrzymali wyróżnienie w postaci świadectw z biało – czerwonym paskiem. Wyróżnieni zostali również uczniowie, którzy w minionym roku szkolnym osiągnęli bardzo dobre wyniki w sporcie, a byli nimi Szymon Matusik, Aleksandra Surdziel oraz Bartosz Matusik.

Na koniec swojego przemówienia Dyrektor podziękował również za owocną współpracę oraz wielkie wsparcie w trudnym okresie Radzie Rodziców oraz radnej Pani Renacie Turek.

Nagrodzonym uczniom gratulujemy wytrwałości i efektów ciężkiej pracy.

Wszystkim członkom naszej grupy życzymy udanych, słonecznych, spokojnych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji.