Pożegnanie klasy 8

Dzień przed oficjalnym zakończeniem roku szkolnego 2020/2021 Dyrektor szkoły, nauczyciele, uczniowie i zaproszeni goście uroczyście pożegnali uczniów 8 klasy, którzy zakończyli edukację na etapie podstawowym. Po odśpiewaniu naszego narodowego hymnu głos zabrał Pan Dyrektor. W przepięknych słowach opisywał całą ścieżkę, jaką, już nasi absolwenci, przeszli w szkole od przedszkola, aż po klasę ósmą. Nawiązał również do ich przyszłości, życząc dalszych sukcesów, ale i podkreślając, że niezależnie od tego, jaką ścieżkę obrał każdy z nich – jest to ścieżka ważna, świadcząca o tym, że mają zainteresowania i marzenia, które chcą realizować i się w tym spełniać, a to świadczy o ich dojrzałości.
Po oficjalnej części przyszedł czas na część artystyczną, którą przygotowali uczniowie wspomnianej klasy ósmej wraz ze swoim wychowawcą, Panią Martą Rojna oraz uczniowie klasy 7 wraz z wychowawcą – Mariolą Ruchała.