Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Ze świadectwami w rękach i uśmiechach na twarzach – tak nasi uczniowie opuścili w piątek szkolne mury i udali się na w pełni zasłużone wakacje.
Tegoroczne uroczyste zakończenie roku szkolnego rozpoczęło się Mszą Świętą w kościele parafialnym w Siennej, a następnie przeniosło się do budynku szkoły. Zakończenie poprowadził Dyrektor Szkoły – Pan mgr Zygmunt Opiło. Na początku podziękował wszystkim uczniom za ich pracę i sumienność w trakcie nauki zdalnej. Nie ominął również nauczycieli i rodziców którzy starali się dopilnować tego, aby ten rok nauki on-line nie był dla dzieci rokiem straconym. Po przemówieniu przyszedł czas na nagrodzenie uczniów, którzy szczególnie na to zasłużyli m.in. wynikami w nauce czy udziałem w konkursach organizowanych w szkole. Na koniec wszyscy uczniowie udali się z wychowawcami do swoich sal w celu odebrania świadectw.
Nam wszystkim nie pozostaje nic innego na sam koniec, jak życzyć wszystkim udanych, słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji.
Do zobaczenia we wrześniu😁