SZKOLE W LIPIU PRZYBĘDZIE JEDEN UCZEŃ … Z UGANDY !

Nie dosłownie ale za sprawą podjętej przez naszą Szkołę inicjatywy adopcji na odległość realizowanej w ramach Projektu Współpracy z Salezjańskim Ośrodkiem Misyjnym w Warszawie.…
W ramach prowadzonego w Szkole wolontariatu, w najbliższą środę i w czwartek (15 i 16.XII), w budynku naszej Szkoły odbędzie się Charytatywny kiermasz świąteczny.
Celem kiermaszu jest zgromadzenie środków które umożliwią jednemu dziecku z ośrodka misyjnego dla chłopców ulicy w Calm w Ugandzie, roczną edukację, dającą mu szansę na godne życie.
Serdecznie zapraszamy do ich zakupu !!!
❤