5 MEDALI NA ZAWODACH GMINNYCH DLA UCZNIÓW Z LIPIA !

W Rożnowie rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym dzieci z rocznika 2009 i młodszych. Zawody rozegrano w ramach cyklu Igrzysk Dzieci a więc ich stawką były nie tylko medale ale również awans do zawodów strefowych, obejmujących gminy Gródek n/D., Grybów, Korzenną i miast Grybów. Tak w kategorii dziewcząt jak i chłopców awans wywalczyli uczniowie którzy zajęli 6 najwyższych miejsc.
Nasi uczniowie wywalczyli 5 medali: 2 złote, 1 srebrny i 2 brązowe.
W kategorii dziewcząt zwyciężyła Aleksandra Surdziel z kl. 7 (rocznik 2009), drugie miejsce zajęła Paulina Bomba z kl. 4 a trzecie Anna Kogut z kl. 6.
Wśród chłopców zwyciężył Szymon Matusik z kl. 6 a jego klasowy kolega, Kacper Porębski zajął miejsce trzecie.
Poza medalistami, awans do zawodów strefowych wywalczyli uczniowie naszej szkoły: dziewczęta – Paulina Basta z kl. 4 i Eryka Domek z kl. 3 oraz chłopcy – Piotr Turek i Jakub Basta z kl. 6.
😃
Gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach międzygminnych !
Na zdjęciach: Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Lipiu oraz reprezentacje Gminy (dziewcząt i chłopców) na zawody międzygminne