UCZNIOWIE Z LIPIA MISTRZAMI GMINY W TENISIE STOŁOWYM

W Gródku nad Dunajcem rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Gminy Szkół Podstawowych w tenisie stołowym. Zawody budziły sporo emocji bowiem zorganizowano je pierwszy raz po dwuletniej przerwie spowodowanej koronawirusem.
W zawodach, które rozegrano w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, bardzo dobrze spisały się drużyny Szkoły Podstawowej w Lipiu.
Drużyna chłopców okazała się bezkonkurencyjna. Chłopcy wygrali wszystkie mecze i w dobrym stylu wywalczyli Mistrzostwo Gminy natomiast drużyna dziewcząt zajęła miejsce drugie.
Drużyny z Lipia wystąpiły w składach:
• CHŁOPCY: Bartosz Matusik, Michał Piszczek i Jakub Widłok (wszyscy z klasy 8 )
• DZIEWCZĘTA: Paulina Wójs i Monika Pancerz z klasy 8 oraz Wiktoria Bomba z klasy 7
Tak zespół chłopców jak i zespół dziewcząt będzie reprezentować naszą gminę na zawodach strefowych (międzygminnych), których stawką będzie awans do finału powiatowego.
Powodzenia !