TRZY DRUŻYNY Z LIPIA ZE ZŁOTYMI MEDALAMI MISTRZOSTW GMINY !

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Lipiu okazali się bezkonkurencyjni w Mistrzostwach Gminy Gródek nad Dunajcem w drużynowym tenisie stołowym rozegranych w Gródku nad Dunajcem.
W zawodach rozgrywanych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (IMS – rocznik 2009 i 2010) złoty medal wywalczyła drużyna w składzie: Szymon Matusik, Kacper Porębski i Jakub Basta (wszyscy z klasy 😎 i tym samym uzyskała prawo reprezentowania naszej gminy w zawodach strefowych (międzygminnych).
W ślad za starszymi kolegami poszli ich młodsi koledzy rywalizujący w Igrzyskach Dzieci (ID – rocznik 2011 i młodsi). W tej kategorii ze złotymi medalami Mistrzostw Gminy wrócił tak zespół dziewcząt jak i zespół chłopców.
Zespół dziewcząt wystąpił w składzie:
Paulina Bomba (kl. 6), Eryka Domek i Gabriela Nędza (obie z kl. 5).
W zespole chłopców zagrali: Wiktor Pancerz i Daniel Basta (obaj z kl. 6)
Obydwa zespoły będą reprezentować naszą gminę na zawodach strefowych w których wystąpią mistrzowie i wicemistrzowie gmin: Gródek n/D., Grybów, Korzenna i miasta Grybów.
Gratulujemy i życzymy powodzenia na dalszych etapach rywalizacji !
Z. Opiło