TRZY MEDALE UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W LIPIU 🥇🥈🥉

W Szkole Podstawowej w Gródku n/D. rozegrano gminny etap IMS w tenisie stołowym indywidualnym. Bardzo dobrze spisali uczniowie Szkoły Podstawowej w Lipiu którzy wrócili z zawodów z trzema medalami i czterema awansami do zawodów strefowych (międzygminnych).
W kategorii chłopców bezkonkurencyjny był Szymon Matusik a na 3 miejscu zawody ukończył Kacper Porębski. Szóste miejsce, premiowane awansem do zawodów strefowych wywalczył Piotr Turek.
W kategorii dziewcząt drugie miejsce wywalczyła Anna Kogut.
Na zawodach gminnych naszą Szkołę reprezentowali również: Jakub Basta, Krystian Hadała i Patryk Basta.
Gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnym etapie rozgrywek.
W kategorii dziewcząt drugie miejsce wywalczyła Anna Kogut.
Gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnym etapie rozgrywek.