KONKURSY PRZEDMIOTOWE organizowane przez Małopolskiego Kuratora Oświaty 2023/2024

Właśnie zakończyła się rywalizacja uczniów szkół podstawowych w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty na szczeblu wojewódzkim. Z uczniów naszej Szkoły najlepiej w tej rywalizacji spisał się Kacper Porębski z kl.8, który w kwalifikacjach konkursu matematycznego uzyskał wysoki, 82,5%-owy wynik i uczestniczył w etapie rejonowym tego konkursu.
W tym roku szkolnym oprócz matematyki, nasi uczniowie próbowali swoich sił również w konkursach z języka polskiego, języka angielskiego, języka niemieckiego i historii.
Udział w konkursach przedmiotowych to świetna forma przygotowań do egzaminów i okazja do poznania większych możliwości wykorzystania wiedzy zdobywanej na lekcjach poszczególnych przedmiotów. To również dobra forma kształtowania osobowości i umiejętności organizacyjnych ucznia a także dobrze pojętej ambicji uczniów.
Rejonowy Konkurs Matematyczny – Kacper Porębski