WYCIECZKA! Pierwsza po powrocie do szkoły!

Dnia 10 czerwca, korzystając z pięknej pogody uczniowie naszej szkoły pod czujnym okiem wychowawców  udali się  na wycieczkę  która dostarczyła nam wiele wrażeń. Mimo, że jak na warunki naszej szkoły był to krótki wyjazd, to ze względu na panującą epidemię był wyjątkowo oczekiwany i odegrał znaczącą rolę w powrocie do „normalności”.

Głównym celem wycieczki  po długim okresie zdalnego nauczania była integracja uczniów połączona
z aktywnym wypoczynkiem.

Pierwszym przystankiem na trasie wycieczki była wizyta w odnowionym Parku Strzeleckim w Nowym Sączu. Podziwialiśmy piękno  wykonanych obiektów, dzieci bawiły się  na placach zabaw,  m. in. z mokrą piaskownicą
i sadzawką z fontanną oraz na  mini-ścieżce biegowej z pętlą gimnastyczną, wyposażoną w elementy do ćwiczeń.

Na terenie parku znajduje się nowoczesny, zadaszony amfiteatr dysponujący ponad 3 tysiącami miejsc dla widzów, który dla nas został specjalnie otwarty i dzięki temu mogliśmy podziwiać jego wnętrza. Uczniowie mogli stanąć  na scenie amfiteatru i poczuć się jak prawdziwi artyści. Zwiedziliśmy także  jego zaplecze. Miłym akcentem pobytu w parku było też spotkanie z prezydentem Nowego Sącza, Panem Ludomirem Handzlem uwiecznione wspólnym zdjęciem. Następnie pełni wrażeń udaliśmy się do parku trampolin JUMP MANIA, miejsca doskonałej zabawy  dla wszystkich, którzy lubią walczyć z grawitacją.

Najpierw pod okiem wykwalifikowanych instruktorów odbyła się rozgrzewka a potem już próbowaliśmy swoich umiejętności w skokach na trampolinach i skokach przez przeszkody z odbicia. Trenowaliśmy także ewolucje lądując bezpiecznie w basenie z gąbkami.
Szaleństwo w parku trampolin zagwarantowało nam wyładowanie emocji, nabór pozytywnej energii oraz świetną zabawę.

Z parku trampolin, zmęczeni ale zadowoleni, udaliśmy się jeszcze na dobre jedzonko, a później wróciliśmy do naszej szkoły .
Wszystkim polecamy trampoliny i aktywny wypoczynek i już nie możemy doczekać się … następnej wycieczki!