DZIEŃ DZIECKA 2021

Dzień Dziecka
1 czerwca obchodziliśmy Dzień Dziecka. W naszej szkole tradycyjnie był on połączony z Dniem Sportu. Z tej okazji wychowawcy klas wraz z panem Dyrektorem Zygmuntem Opiło (nauczycielem w-f), przygotowali dla uczniów naszej szkoły wspaniałą sportową zabawę. Dla dzieci klas młodszych zorganizowano podchody i zabawy integrujące grupę, natomiast starsi uczniowie rywalizowali w międzyklasowym turnieju piłki nożnej i piłki ręcznej który jak zawsze cieszył się ogromnym zainteresowaniem dzieci i młodzieży, wzbudzając wiele emocji.
Tradycją szkoły stało się już rozgrywanie meczu piłki nożnej Uczniowie kontra Nauczyciele. Taki mecz rozegrano również w tym roku. Mecz zakończył się zwycięstwem Uczniów 2:1. Doceniamy bojową postawę uczniów więc … zapraszamy na rewanż już za rok!
Po zakończonych rozgrywkach wszyscy zmęczeni ale zadowoleni zjedli posiłek, po czym udali się do domów.