„ZACHOWAŁA SIĘ JAK TRZEBA” 🇵🇱 ❤️

1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, aby upamiętnić tych, którzy po II Wojnie Światowej przeciwstawili się ówczesnej władzy komunistycznej.
Z tej okazji w naszej szkole został zorganizowany konkurs historyczno – plastyczny, który był poświęcony szczególnej postaci – Danucie Siedzikównie „Ince”, która w najtrudniejszym momencie swojego życia „zachowała się, jak trzeba” 🇵🇱 ❤️ 🇵🇱 ❤️ Dzieci i młodzież chętnie wzięły udział w konkursie, do którego przygotowywały się już od ferii zimowych. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpiło 4 marca 2024 r. Uczniowie otrzymali nagrody ufundowane przez IPN Oddział w Krakowie.
Dziękujemy Instytutowi Pamięci Narodowej za przekazanie nagród uświetniających tę szczególną lekcję historii a młodzieży za liczny udział w konkursie.
Pamiętamy 🇵🇱